aramah

Můžete mi pomoci?

Nejde mi video,hlásí, instalovat chybějící modul.Prosím pokud možno polopatycky děkuji

Nejlepší odpověď
rynek878

stáhněte si tento program a budete bez problému:

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/vlc-media-player/

Další odpovědi
Ella

nejde vám video na internetu? v tom případě je nejčastější chybějící součástí flash player… pokud vám to zobrazuje i jaký modul chybí, tak je to jednoduché – kliknout a instalovat, popřípadě najít, stáhnout, instalovat a restartovat prohlížeč

MrGandy

No většinou, když na to kliknete pravým vám to dá nabídku … nebo jen kliknout na ten znak. Chybí vám asi ovladač nebo nen íaktualizovaný.