aramah

Můžete mi pomoci? Lišta hodiny.

Pro někoho banalita pro mně velkej problém.
Na liště mi nejdou hodiny,několikrát jsem je nahodila a dobrý.
Ale druhý den zase nic.
Můžete krůček po krůčku mě navést?
Děkuji
Doplňuji:
Arygnoc tak nic, hodiny nejdou pár min.a dost, máš další nápad?
Díky

Nejlepší odpověď
arygnoc

pravý klik na lištu
zaškrtnúť voľbu „Zobrazovať hodiny“
OK
Doplňuji:
pravý klik na lištu
vlastnosti
zaškrtnúť voľbu „Zobrazovať hodiny“
OK

Další odpovědi
beer

Já mám nápad:
Zkus tedy Start-Ovládací panely-Datum a čas, ten dvojklikem otevři. Uvidíš okno a tam na kartě Čas v internetu změň Server (šipečkou). Samozřejmě, políčko Automaticky synchronizovat… zaškrtnout.

Hlada

Zkuste změřit napětí baterie CMOS nebo rovnou článek vyměnit. Jestli se ale zastavují i po natažení systému, tak to vidím spíš na opravu Windows pomocí volby R nebo rovnou na přeinstalaci, což je asi kvůli hodinám zbytečné.