mikee.nikee

Můžete mi doporučit nějaký čínský e-shop kde můžu odeslat zboží na dobírku.

Doplňuji:
Promiňte otázku jsem napsal rrochu nesrozumitelně :) chtěl napsat: zakoupené zboží zaplatím až při dobírce snad už to chápete :)

Odpovědi
A.d.a.m.

Žádný takový neznám. Ono obecně je dobírka, anglicky COD (cash on delivery), velmi oblíbená snad pouze v České republice. Navíc si nedovedu představit, že bys českému smluvnímu dopravci platil v juanech, eurech či dolarech.

anonym

A co jim chceš posílat, smím – li se zeptat ?!