Mr.Jan

Může žena z análního sexu otěhotnět?

Nejlepší odpověď
_Bůh_

Když se chce všechno jde

Další odpovědi
seraphico

Nemůže 😄

elkon

Dotaz hodný žáka základní školy. Pokud je ti 12 a méně, tak nemůže.

paul1

Jedině když se mezi spermiemi vyskytne cestovatelka s touhou poznávat jiné oblasti a má dobré orientační schopnosti 😁

Kazatel

Ač je to nepravděpodobné, teoreticky i prakticky pochopitelně může, jedna věc může být například píštěl, mezi konečníkem a pochvou, druhá pak vytečené sperma z konečníku například při poloze kdykoli je pochva níž, spojeno například s masturbační technikou vulvy apod.

Při análním sexu se však doporučuje používat kondom, přeci jen mít kašpárka od stolice, i po předchozím klistýru, není pro každého.

Rokio

Rozhodně nemůže. Je to nemožné.

Viktorie II.

elkon, pokud je starší 12-ti let a více, tak může?🤦‍♀️🤣