Avatar uživatele
Bronzový

Může žena v domácnosti dávat dítě do školní družiny?

Má placeno soc. a zdrav. a proto prý musí dítě chodit domů. Nevíte jak to je? Dík.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele

do školní družiny můžou chodit děti zaměstnaných rodičů aby nebyly doma sami,tak to bylo aspon v naší škole děti matek na md nebo v domáctnosti nebrali

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Ano, za zmiňovanou ženu (tj. osobu bez zdanitelných příjmů), může být plátcem zdravotního pojištění stát za podmínky:
- jedno dítě do 7 let, 2 děti max. do 15 let
- v mateřské škole či družině mohou být tyto děti max. 4 hodiny denně

Odpověď nalezneme v ustanovení § 7, odst. L zákona č.48/1997 o veřejném zdravotním pojištění.

Zdroj: http://business.center.cz/busi ness/pravo/zakony/vzp/cast2.as px

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2598
Zlatý Drap 1749
Zlatý quentos 1269
Zlatý ivzez 757
Zlatý mosoj 660
Zlatý gecco 618
Zlatý led 583
Zlatý hanulka11 566
Zlatý marci1 542
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.