Helenkaa

Může zajíc meloun,co dělat když se mu nafoukne bříško?

Ahoj tak píšu znovu.Chci se zeptat zda Zajíc může jíst meloun, a co dělat když se mu nafoukne bříško. Dnes ráno jsem šla zvážit zajíčka a sáhla jsme mu na bříško, měl ho nafouklé.Po každém krmení mlékem mu promasíruju bříško, takže mám pocit že je to z toho melounu. Teď mu to asi nejde strávit. Budu moc ráda když mi poradíte.

Odpovědi
seraphico

Do mléka mu přidat pár kapek Sab Simplexu, ve vážnějších případech vyměnit mléko za rehydratační roztok. A děda ať mu už meloun nedává.
Pokud budou problémy přetrvávat, navštivte veterináře.

Zdroj: https://www.mys­livost.cz/Caso­pis-Myslivost/Mys­livost/2015/Bre­zen-2015/Umely-odchov-osirelych-mladat-zajice-polniho

elkon

Ve škole tě nenaučili používat slovesa?