může státní zaměstnanec (úředník) si vsadit sportovní sázky na internetu?

nebo je to regulováno nějakým zákonem?

Nejlepší odpověď
Awe

Nevidím důvod proč ne…Něco jiného by bylo kdyby si hráč vsadil na svůj tým, nebo rozhodčí. Byl by to střed zájmu…Ale takhle v tom nevidím nic co by nebylo košér

Další odpovědi
gecco

Pokud jde o sázení legální – a pokud vsadí své peníze, klidně může…
Je to – v tomto kontextu, občan jako kterýkoli jiný…
😉

Pepa25

Zákonem ne, ale předpokládám, že slušný státní úřad bude mít webový filtr, který závadné stránky (warez, porno, on-line hry a sázení atd.) nedovolí vůbec zobrazit nebo až po odkliknutí, že úředník je srozuměn, že se navštívené stránky avizují ajťákům (ti stejně mohou sledovat vše, ale docela to prý funguje 🙂

ivzez

Vsadit si může, ale jen z domova mimo pracovní dobu.
Ani státní zaměstnanec nesmí zařízení/vybavení
zaměstnavatele (včetně PC a přístupu k internetu)
používat bez souhlasu zaměstnavatele pro osobní potřebu.
(Viz zákoník práce)

Caldecott

to mi ver, ze to jde, ja to delam stale
😉