Bohemia

Může starosta obce nahlížet do finančních odměn a osobních ohodnocení učitelů školských zařízení?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Nejenže může nahlížet, ale jako zřizovatel ty finanční odměny podepisuje.

Další odpovědi
Hufnágl

Pokud Obec spravuje školu, může starosta nahlížet do financí dané školy.

Drap

O celé řady škol je zřizovatelem obec. Starosta jako nejvyšší představitel obce na to samozřejmě právo má, stejně tak jako ovlivňovat třeba výběr nového ředitele.

Emefej

Pokud je obec zřizovatelem, tak ano.