jenbo

Může soukromá bezpečnostní agentura prohledávat kabinu vozidla?

Můžou pracovníci soukromých bezpečnostních agentur při odjezdu z areálu firem prohledávat kabinu vozidla a osobní věci, které tam mám?

Odpovědi
Drap

Ano mohou. Z těch důvodů si je firma platí.

Kura

Záleží jak má s nimi udělanou smlouvu firma a jakou jsi podepsal ty s firmou. Ty jsi musel podepsat, že souhlasíš s takovou věcí, pokud by jsi nesouhlasil, firma by tě mohla propustit, proto každý všechno podepíše a pak se diví, kam mu ti chudáci s bezpečnostních agentur lezou a jak se chovají. My máme bezpečnostní agenturu ve městě místo městské policie. Dle mého si je platí město zbytečně, protože z nich má každý jen srandu.