Patrik0056

Může se dávat postřek na pažitku a koriandr? A když jo, tak jaký by ste mi doporučili?

Protože, nějaké mouchy mi doničili korianr a pažitka je ještě živá a nechci, aby dopadla tak jak koriandr.

Odpovědi
Filip84

Jak jedině zbavíte psa svrabu? Povaříte ho pět hodin, pak na něj můžete sahat bez obav z nákazy. Akorát, že si ani neštěkne.

Můžeš, akorát se obávám, že to potom nepůjde žrát, je to naprosto stejný princip.

Samozřejmě, oni Ti prodají pesticidy, o kterých budou tvrdit, že jsou zdravotně nezávadné. Blahoslaveni chudí duchem jsou, anžto jejich království nebeské jest.

Osobně bych se zaměřil na to, co k těm bylinkám nasadit, aby se tím ti škůdci eliminovali. Třeba, když jsou na tom mšice, tak nasadit něco, co mšicím ošklivě páchna, a k tomu, nebo namísto toho, něco, na co letí slunéčko sedmitečné.

Ve zdroji máš stránky, kde to všecko popisují: jaké pesticidy, co s tím sadit atp. Případně se ptej tam, nebo najdi nějaké zemědělské fórum.

Zdroj: https://agrobi­o.cz/poradna/sek­ce/58