zjentek

Může počasí mít takovej vliv na wifi?

ptám se, protože sotva se tak výrazně zhoršilo počasí (a u nás je to asi 3dny), tak jsem přestal chytat signál z wifiny, kterou jsem do tý doby bez jakýhokoli problému 4měsíce chytal.
Podotýkám, že wifina vysílá „furt stějně“ a že je v baráku, kterej je vzdálen 30m od baráku, v kterým ten signál chytám já a že mezi těmi domy je 30m venkova(venkovní prostředí), neboli outdoor ;q

gecco: a nedá se s tím „něco udělat“? A jak se to bude chovat „na sněhu“? ;q

Nejlepší odpověď
gecco

Jo, může…
😉
_________________
Za deště a sněžení ještě ´hůř´, za jasných mrazivých dnů lépe – než teď…
Ale lze to jen odhadovat…
😉