Odpovedi18

Může na toto mít mliv poškozená baterie?

Potřeboval bych poradit co s iPhonem 7 (operační systém iOS), který se po cca 2–3 minutách restartuje? Je to vždycky jen když na něm jsem (když na něm nejsem, tak se automaticky za ty 2–3 min nerestartuje, ale je normálně zapnutý) Měl jsem problém s baterkou, ale ta mi pořád šla v pohodě, takže jsem jí ještě nevyměňoval, ale včéra mi telefon spadnul a od té doby dělá to, co jsem popisoval. Mám vyměnit baterku? Základovou desku?

Odpovědi
Edison

A jak na něm jsi? Stojíš na něm? Sedíš? Ležíš? Nebo na něm tancuješ? No to by se mi taky nelíbilo. Jen bych to neřešil restartem, ale asi pár fackama… 😁

Kryšpín

Zahodit, koupit lepší Čínský výrobek