TommyKiller1

Může mít vliv na ukončení studia dentální hygieny na VŠ přítomnost gingivitidy v ústech studentky?

Vyučující u nás (dentální hygienistka) neustále „vyhrožuje“, že neukončíme daný předmět, když budeme mít zánět dásní. Je to normální? Chápu, že studentka, která pak bude lidem v práci vysvětlovat, že mají používat mezizubní kartáčky, by neměla mít zánět dásní (měl by jít příkladem), ale na druhou stranu znám mnoho zubařů, kteří také nemají skvělý chrup (čímž se nechci hájit, to ne, ale stejně). Navíc neustále kontroluje index PBI a výsledek je svým způsobem osobní věc, takže by ty data neměla mít (pokud to není hygienistka, ke které daná studentka chodí pravidelně na kontroly), nebo ano?

Nejlepší odpověď
Šidlo

NIE!

ona porušuje zákon a vy ju necháte?!

toto je normálne na políciu a súčasne školský inšpektorát.....ale treba to mať nejako zaznamenané, čo robí.....aby bol dôkaz…aspoň jeden

prepáčte, vy ste svojprávni dospelí ľudia, že si toto od blbej šibnutej učiteľky necháte? to sa nikto z ročníka nesťažoval? ani len kolegovia ju neoohovárajú?

P.S. aby bolo jasné, je jedno, či sa jedná o štátnu či súkromnú školu…trestný čin je trestný čin

Další odpovědi
ivzez

Zdá se, že ano » to právo jí dáváte Vy, pokud jí svěřujete
informace, do kterých jí jako vyučující nic není.

Aby to bylo jednoznačné:
Vaše vyučující (ani později zaměstnavatel)
nemá na podobné informace právo.

Proč jí je dobrovolně poskytujete?