Janča

Může mi někdo poradit účinný lék nebo doplněk stravy na učení?

léky na učení,lepší paměť

Odpovědi
Carolin

vVzkoušej přípravky s ginko biloba. Jsou na trhu v kapslích, kapkách a čajích :)

Lencis

Žádný zázračný lék na učení neexistuje, ale existuje mnoho možností jak paměť a lepší soustředění podpořit.

Na odkaze najdeš vše super zpracované…

osobní velmi dobrou zkušenost mám s guaranou, která dodá energii a svěžest a hlavně s dobrým systémem… tedy neučit se chaoticky, ale udělat si podrobný plán, použít memorické pomůcky atd…

Zdroj: http://zpameti­.cz/30-tipu-na-zvyseni-iq-a-dobrou-pamet/

alenka901

lecitin
Účinky lecitinu

  • Lecitin velmi dobře ovlivňuje metabolismus tuků a jejich odbourávání
  • Lecitin pomáhá nervovým buňkám odolávat stresům
  • podporuje imunitní systém
  • lecitin zlepšuje vstřebávání vápníku, hojení ran
  • lecitin podporuje centrální nervový systém
  • lecitin zlepšuje paměť a učení
  • lecitin zpomaluje stárnutí
  • zlepšuje zásobování buňek kyslíkem

Attack-design

lecitin nacion

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

jancek

taky vám nevím co je na ten mozek a na myšlení a paměť nejlepší… :/ je to docela těžké se soustřeďovat delší dobu, proto by to chtělo něco co pomůže.

modrokakocka

každému na tu hlavu prostě zabírá něco jiného :) chce to pročíst si všechny možné varianty vitamínů a doplňků a pak si podle toho vybrat ;)

jancek

to jenže to já nevím, já se v tom nevyznám a když se v tom nevyznám tak to prsotě nemůžu kupovat :/

adelickaa

mozek je potřeba pořád procvičovat a to jakože čtením, počtama nebo na pamatováním… i křížovky jsou dobré (sudoku) a samozřejmě ginko biloba je dost dobrá :))

Alice80

Vyzkoušej Brainstart, obsahuje guaranu. Působí jak na paměť tak tě i rovnou nabudí, takže nemusí užívat více věcí najednou a dokonce se můžeš vyhnout i kávě a energeťákům. Mám vyzkoušeno, nechala jsem si poradit přímo od výrobce, ale prvotní informaci jsem dostala od bráchy, který je na výšce. Tak snad ti pomůže 