vyprat ;{)>
ono záleží na tom, od čeho ty fleky jsou, jinak těžko poradíme
| 0 Nominace Nahlásit |
Zakupte „Ariel Professional – odstraňovač skvrn“ a přidejte do praní. Funguje na 100 % . Vyzkoušeno.
| 0 Nominace Nahlásit |
Moje babička ráda tvrdí že citronová štáva pomáha od všech druhů nečistoty na látce
| 0 Nominace Nahlásit |
Pane mosoji,asi jsem koupila špatnou láhev,protože Ariel fleky po banánech a mrkvovém pití mevypral.Nejlepší je,tričko po "zakydání"sundat a hned namočit.Já přidávám buď Ariel a nebo teď Wanisch tekutý,pak dát do pračky aspoň na 60 stupňů,ikdyž na prášcích reklamují,že vyperou i při 30.Světlé barvy rozprostřu na sluníčku.Většina skvrn mi pustí,ale trička u nás nemají ani tak dlouhou životnost,proto kupuji levná,kterých mi není líto.
| 0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 714 | |
| marci1 | 491 | |
| iceT | 415 | |
| hanulka11 | 321 | |
| annas | 320 | |
| briketka10 | 273 | |
| Kepler | 247 | |
| ReHu | 231 | |
| Damiana | 229 | |
| led | 229 |
| Líčení a make-up |
| Móda a doplňky |
| Účesy |
| Ostatní krása a styl |