david1.7

Může mi někdo poradit co s fleky na tričkách 2,5 letého syna?

Doplňuji:
ovoce,čokoláda,na­nuky a kdo ví co ještě čím ho prarodiče krmí.

Nejlepší odpověď
quentos

vyprat ;{)>

ono záleží na tom, od čeho ty fleky jsou, jinak těžko poradíme

Další odpovědi
mosoj

Zakupte „Ariel Professional – odstraňovač skvrn“ a přidejte do praní. Funguje na 100 % . Vyzkoušeno.

Marvan

Moje babička ráda tvrdí že citronová štáva pomáha od všech druhů nečistoty na látce

martina1

Pane mosoji,asi jsem koupila špatnou láhev,protože Ariel fleky po banánech a mrkvovém pití mevypral.Nejlepší je,tričko po "zakydání"sundat a hned namočit.Já přidávám buď Ariel a nebo teď Wanisch tekutý,pak dát do pračky aspoň na 60 stupňů,ikdyž na prášcích reklamují,že vyperou i při 30.Světlé barvy rozprostřu na sluníčku.Většina skvrn mi pustí,ale trička u nás nemají ani tak dlouhou životnost,proto kupuji levná,kterých mi není líto.