Baromut

Může mě policie trestně stíhat, pokud bych měla sex v kostele (prázdném) a natočila mě při tom kamera?

Je to jen teoretická otázka :D

Nejlepší odpověď
anonym

Policie tě stíhat nebude, ale kněz musí nechat znova vysvětit kostel (byl znesvěcen) a bude požadovat peníze za tento obřad.

Další odpovědi
Dismas

Nevím jak policie, ale Bůh tě potrestá, nebudeš li prosit o odpuštění.

dudu

Prakticky jsi nechutná stejně, jako Tvoje teoretická otázka!

jirka F

Ve středověku by tě za to asi úpalili ale teď asi by museli nechat vysvětit kostel a zaplatila bys knězi peníze za vysvěcení. Policie by asi trestně nestíhala.

Nuk nuk

Já Vám asi zkazím radost. Vynechám postoj dané církve, v jejímž kostele by k tomu došlo. Ale pokud by Vás někdo načapal, ať už přímo nebo díky záznamu z té kamery, má dvě možnost, možná Vás jen vyhodí, ale může Vás zažalovat pro výtržnictví a/nebo poškozování cizí věci. Možná Vás to překvapí, ale i kostel má totiž svého majitele. Vyjde to zhruba stejně, jako když byste totéž prováděla třeba na poště.

Rokio

To je největší kacířství, které jsem kdy viděl.