SportWoman

muže majitel wifi sítě zjisti co dělám na internetu když se k té síti připojím přes mobil?

Nejlepší odpověď
anonym

I mobil má MAC a dostane minimálně dočasnou IP adresu. Takže ano, týká se i tabletu.

Další odpovědi
anonym

Samozřejmě, že může – a je úplně jedno, jestli se připojuješ z mobilu nebo jiného zařízení.
Doplňuji:
Barbakan – co takhle monitoring trafficu na routeru (wifi AP)??
😉

anonym

česílko, mowla a jak ?!
Doplňuji:
mowla, to toho vím. Lopatu nemáš ?! 🙂

anonym

Barbakan: Každý router (některý více, některý méně detailně) umožňuje monitorovat (a logovat) datový provoz – tzn. jaká zařízení jsou připojena a kam ´lezou´. Takže správce může i poměrně detailně sledovat, jakou činnost klienti sítě provádějí.

anonym

Žádná lopata, spíše vidle! 🙂