dust8

Může internetový správce vzdáleně změnit wifi kanál např. po domluvě přes teamviewer, či by to šlo i bez sdílení plochy?

Odpovědi
cochee

Jde to i bez sdílené plochy, ovšem wifina k tomu musí být přednastavena. V administraci se nastavuje IP adresa ve WAN prostoru (a většinou i port) a stroji připojenému z této IP je povolena vzdálená administrace. V mém wifi routeru Edimax například je to položka System/Remote Management.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.