vivatis2-

Může být za toto můj kamarád trestně stáhán?

S kamarádem jsme si dali soutěž kdo si dřív našetří na jednu hru.Kamarád se rozhodl, že si to koupí přes internet.Když to viděl na nějakém webu napsal, že to chce pro svoje děti k narozeninám a jestli je obal disku v ČR.Je mu šlo hlavně o to aby byl ten disk v ČR a tak se zeptal.Pak mu prý odepsali, že neni a, že pokud o to má zájem tak mu dají malou slevu.Sleva se týče prý 200 Kč.Mně zajímá jestli se takovéto věci můžou?Děkuju.

Nejlepší odpověď
Drap

A proč by nemohli ? A za co by měl být kamarád stíhán. Připadá mi to celé nějaké zmatené

Další odpovědi
tazatelka

Na slevy BACHA! obvykle nebývají zadarmo. I za malou slevou se může skrývat velký podraz. OPATRNĚ!

Michal Kole

Pokud ten e-shop prodává „nelegální“, „pálené“, „warezové – craclé“ verze tak yb kamarád teoreticky problém mít mohl.

vivatis2-

OMLOUVÁM SE CHYBA STÍHÁN.