Avatar uživatele
Registrovaný

Může být počkozený vyslýchán soudem za přítomnosti svědků, kteří ještě nebyli vyslechnuti? Byli vyslýcháni až následně.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Avatar uživatele
Bronzový

Ne, viz § 209 odst. 1 trestního řádu.

Zdroj: business. center. cz/business/pravo/zakony/trest ni_rad/cast3h13. aspx

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1893
Zlatý standa 1248
Zlatý ivzez 741
Zlatý mosoj 665
Zlatý gecco 507
Zlatý led 485
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 407
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.