postcd

Může být nevhodné pít alkohol jako vodku při bolesti v krku?

pokud ano, proč? je to asi nějaký virus něco jako chřipka, jdoucí asi trochu na průdušky

Nejlepší odpověď
Agneta

Asi by to mělo jít…šlo by i kloktání, pokud je to v začátku, pozdější aplikace by mohla podráždit sliznici:D

Další odpovědi
cepice

Vodka by neměla zhoršit bolest v krku, protože je to alkohol, a ten dezinfikuje.

Mirdas

Podle mne určitě neuškodí, alespoň na nějakou dobu na bolesti v krku zapomenete ?

anonym

3 dny v lihu by měli zabrat.