Avatar uživatele
Kyselý melou

Musím ve 14 chodit s matkou do práce?

Ahoj je mi 14 a matka chce abych s ní každé ráno chodila do práce a abych tam neseděla jen tak (pracuje v MCDONALDU)a tak tam pomáhám a pracuji(připraduji vše uklízím…)no ale přes prázdniny jsem to jakškakš zvládala ale bude škola a já musím pořád. (A to kvůli tomu vstávám ve 3 a odcházím do práce ve 4) ale nechci mám poslední 2 dny prázdnin a i přes,,korona prázdniny"jsem pracovala a domů se vracela až po 20 hodině. Přes školu budu pracovat pred i po. Ale z to už zvládat nebudu. Nehledě na to že poslední 2 dny prázdnin chci vidět jak to doma vipadá. Jak se můžu bránit kdyz je schopna že mě chytne za vlasy a táhne ze schodů(už mám více jak půl hlavy pryč) ale ríkám ji že nechci,ze je to neledální atd. Ale nejde to. Zítra v 3 zase vstávám(kruhy pod očima sotva stojím a to mám i někdy problémy když sedím i vztat)a já si neumím představit že v tomto stavu jdu do školy.

Zajímavá 0 před 1344 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… pravopis bída, vše se mi zdá smyšlené, „Jak se můžu bránit kdyz je schopna že mě chytne za vlasy a táhne ze schodů(už mám více jak půl hlavy pryč) ale ríkám ji že nechci,ze je to neledální atd.“, zdá se, že problém bude jinde: "https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muzu-ve-14-zacit-chodit-do-kostela-bez-vedomi-rodicu " … že by v mekáči dělali každej den bez přestávky od 5 do 7 (počítám hodinu na cestu: ve 4 vráží, po 8 je doma) … asi si z nás někdo dělá srandu, venku prší, tak se nudí …
… je to jen můj názor …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
da ny

Přešel mě mráz po zádech :(
Matka má zřejmě obavu nechat tě samotnou doma. Pochopila bych, kdyby si přála, abys za ní v rozumnou hodinu do práce přijela. Snad i pomohla, uteče dříve čas. Ale co popisuješ je děsivé.
Pokud je pravda, co píšeš, je to na nahlášení na Sociální odbor péče o dítě. Možná na odebrání dítěte z péče. Snad by mamce domluvili/poh­rozili.
Jak by matka reagovala, se dá těžko odhadnout Situace se může vyostřit….
Odpověď na otázku: neměla bys, nechápu to :/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nyjono

Řekni jí, že si potřebuješ zopakovat pravidla ČJ.
Třeba to pomůže.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Výmysly! Tohle by si nikdo ze šéfů provozovny nevzal na triko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Co je to za nesmysl? Máš chodit do školy a ne do práce. Řekni, že tam chodit nebudeš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arnoldek

Ano, bohužel je to zákonem povinné. Ty lenochu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek