Kyselý melou

Musím ve 14 chodit s matkou do práce?

Ahoj je mi 14 a matka chce abych s ní každé ráno chodila do práce a abych tam neseděla jen tak (pracuje v MCDONALDU)a tak tam pomáhám a pracuji(připraduji vše uklízím…)no ale přes prázdniny jsem to jakškakš zvládala ale bude škola a já musím pořád. (A to kvůli tomu vstávám ve 3 a odcházím do práce ve 4) ale nechci mám poslední 2 dny prázdnin a i přes,,korona prázdniny"jsem pracovala a domů se vracela až po 20 hodině. Přes školu budu pracovat pred i po. Ale z to už zvládat nebudu. Nehledě na to že poslední 2 dny prázdnin chci vidět jak to doma vipadá. Jak se můžu bránit kdyz je schopna že mě chytne za vlasy a táhne ze schodů(už mám více jak půl hlavy pryč) ale ríkám ji že nechci,ze je to neledální atd. Ale nejde to. Zítra v 3 zase vstávám(kruhy pod očima sotva stojím a to mám i někdy problémy když sedím i vztat)a já si neumím představit že v tomto stavu jdu do školy.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… pravopis bída, vše se mi zdá smyšlené, „Jak se můžu bránit kdyz je schopna že mě chytne za vlasy a táhne ze schodů(už mám více jak půl hlavy pryč) ale ríkám ji že nechci,ze je to neledální atd.“, zdá se, že problém bude jinde: "https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muzu-ve-14-zacit-chodit-do-kostela-bez-vedomi-rodicu " … že by v mekáči dělali každej den bez přestávky od 5 do 7 (počítám hodinu na cestu: ve 4 vráží, po 8 je doma) … asi si z nás někdo dělá srandu, venku prší, tak se nudí …
… je to jen můj názor …

Další odpovědi
da ny

Přešel mě mráz po zádech :(
Matka má zřejmě obavu nechat tě samotnou doma. Pochopila bych, kdyby si přála, abys za ní v rozumnou hodinu do práce přijela. Snad i pomohla, uteče dříve čas. Ale co popisuješ je děsivé.
Pokud je pravda, co píšeš, je to na nahlášení na Sociální odbor péče o dítě. Možná na odebrání dítěte z péče. Snad by mamce domluvili/poh­rozili.
Jak by matka reagovala, se dá těžko odhadnout Situace se může vyostřit….
Odpověď na otázku: neměla bys, nechápu to :/

nyjono

Řekni jí, že si potřebuješ zopakovat pravidla ČJ.
Třeba to pomůže.

Emefej

Výmysly! Tohle by si nikdo ze šéfů provozovny nevzal na triko.

elkon

Co je to za nesmysl? Máš chodit do školy a ne do práce. Řekni, že tam chodit nebudeš.

arnoldek

Ano, bohužel je to zákonem povinné. Ty lenochu