JájsemRaibek

Musím uposlechnout výzvy policisty jednoho státu na území druhého státu?

V případě nějaké katastrofy v oblasti příhraničí se stává, že si navzájem vypomáhají ISZ obou států. Pokud dostanu výzvu od policisty např. PČR na území Slovenska, musím této výzvy uposlechnout? Vždyť zde má působnost jen policajt PS SR.

Nejlepší odpověď
Kryšpín

Pakliže je panceřové vozidlo, neprůstřelná vesta a.p. tak neni zapotřebí