ssbboo

Musím se bát propadnutí,pokud už jsem přijat na školu?

Dobrý den.Víte,jsem člověk s extrémní poruchou pozornosti a neustále propadám.Na novou školu jsem sice přijat,(Jsem na základce)ale propadám ze zeměpisu,a bojím se že když propadnu,tak se na novou školu nedostanu i přesto,že jsem už přijat.nevíte náhodou jestly si to může střední odborné učiliště ještě se mnou rozmyslet?PS.Ne­musíte psát že jsem id*ot,vím to sám.
Doplňuji:
Jo a kdyby něco,když mi řeknete že se bát nemusím,stejně se budu snažit nepropadnout.

Nejlepší odpověď
zzzzz

Nemyslím si, že jsi idiot, porucha pozornosti nemá s idiocií nic společného. K nástupu na střední školu, je potřeba mít ukončené základní vzdělání a pokud propadneš, tak ho ukončené mít nebudeš.

Snaž se nepropadnout, zeměpis se dá naučit nazpaměť, tak se nabifluj a nechej se vyzkoušet.

Porucha pozornosti se dá „léčit“ jednak medikací a také naučit se hýbat něčím, co není na první pohled znát. Takže pokud se potřebuješ během vyučování nutně začít hýbat, tak nevyrušuj, ale začni hýbat třeba prsty u nohou. To nechodíš k psychologovi? Neučil tě jak to ovládnout? V dospělosti ti nikdo takovou poruchu tolerovat nebude, zvláště ne zaměstnavatel.

Další odpovědi
Mc Merkurion

nevím,ale když propadneš,nebudeš opakovat? jak chceš teda studovat na další škole?