tomtom.b

Musím policii při běžné dopravní kontrole odpovídat na to odkud jedu,nic jim do toho není?

Nejlepší odpověď
klumprt

Jestli jim do toho něco je nebo není, to můžeš těžko posoudit. Pokud to bude pro ně obzvlášť důležité, můžou tě za určitých okolností předvést k podání vysvětlení.

Další odpovědi
gecco

Těžko můžeš posoudit, proč se ptají – takže, nemáš-li co skrývat, prostě odpověz…
😉
Pokud máš co skrývat, rovnou si promysli, jestli nebudeš potřebovat advokáta…

cukrar

Nemusíte jim odpovídat vůbec na nic. Zkrátka jen mlčet. Dokážete to?

mosoj

Ale je.