nwm

Musím kupovat steam?

Právě jsem si stáhl a zaregistroval jsem se ve steamu chtěl jsem se zeptat zda-li jsi ho musím koupit nebo už rovnou můžu kupovat hry atd.

Děkuji
Doplňuji:
Jo jo, ale chtěl bych se ještě zeptat když mám doma Ac3 dá se udělat abych mohl ve steamu nějak aktivovat klíč co z té hry mám ještě neaktivovaný ??

Nejlepší odpověď
Reezo

Steam je sám o sobě zdarma, „jediné“ za co platís jsou hry.
Ještě je tu možnost, že si stáhneš nelegální hru, která má návod jak obejít obranu Steamu. Doporučuji zapamatovat si důležité informace u Steamu.

Další odpovědi
pl4toon

Obcházení ochrany Steamu není moc efektivní. Steam radši necrackovat a hry kupovat.

  • peace-