martinecek20

Musím dělat na lázni ?

Dobrý den dělám tento medovník http://www.pro­zeny.cz/recep­ty/recepty-a-vareni/moucniky-a-dezerty/20114-michal-pece-domaci-medovnik ale u receptu s těstem se má dělat na vodní lázní nebo na páře ale nevím jak to nahradit,máme indukční plotýnku nebo mixér Thermomix ale zrovna vodní lázen opravdu ne :( a hrnec nám do hrnce nevleze :( děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
Sůwa

Dva kastroly, nebo hrnce do sebe, do spodního vodu, postavit na indukci a do horního dát vše potřebné na těsto. Doporučuji rozdělené těsto nechat před rozválením ještě na teple – na ten hrnec s horkou vodou dát na talíř a přiklopit. Studené těsto se při válení trhá. Je to upečeno hodně rychle – hlídat troubu !!!:-)

Další odpovědi
hanulka11

Píše se tam i nad páru, takže dej hrnec nech slabě vřít vodu a postav mísu na hrnec a máš to nad párou – celej recept jsem nečetla ,ale takto to nahradíš