Tibca1

Musím být veden na pracovním úřadě, pokud mám brigádu?

Zdravím,

chtěl bych se zeptat, zda musím být veden na pracovním úřadě, pokud se naskytne následující situace:

Skončím v práci (klasická 2 měsíční výpověď). Nemohu si najít práci vzhledem k dnešní situaci (koronavirus). Byla mi ale nabídnuta brigáda.
Když brigádu přijmu, musím se hlásit na pracovní úřad nebo jak to je?

Předem moc děkuji za odpovědi/rady.

Nejlepší odpověď
df

Nemusíš. Akorát si budeš muset hradit zdravotní pojištění, pokud nespadáš do některé kategorie, kdy za tebe platí stát.