JJARKA

MUJ NEMOCNY SYN

MAM 11.MES. SYNA UZ ASI 5.DNI MA RYMU HORECKY (PRED CHVILI ZMERENO 38.4 po od.)nechce mi jist skoro nepije a moc necura u dokrora jsem snim byla.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Hodně tekutin, snižovat horečku třeba zábaly, ale pokud se situace nezlepší, okamžitě k lékaři na pohotovost.

Další odpovědi
vagra

PROBOHA!NA CO ČEKÁŠ PĚT DNÍ!KDYŽ NEPIJE NEMŮŽE ČURAT!OKAMŽITĚ VOLAT POHOTOVOST!!!

martina1

přidávám se k Alexandře.pokud má dítě horečku 5 dní,tak to musí mít nějakou příčinu.Opakovaně podaná analgetika,mohou mírnit a zkreslovat příznaky závažnějšího onemocnění.Pokud ovšem má rýmu a teploty v předešlých dnech se pohybovali pod 38 stupňů a jen ojediněle nad,tak bych se neděsila,ale vždy je třeba postupovat podle rad lékaře!

Michal

Pokud nepříjmá tekutiny a jídlo volejte znovu lékaře!!!Okamžitě!

alexandra

Tak,když jste s ním byla u doktora,tak Vám snad dal nějaké léky a instrukce co dělat,když se to nezlepší.U tak malého dítěte,bych radši dala na rady lékaře a ne rady na odpovědích.Tak s ním jeďte na pohotovost,ne­napsala jste,jaké Vám dal lékař léky,tak je těžko radit.

Nuk nuk

Uživatel MIroslavst Vám dal stručné pokyny. Jen doplním, že někdy je lepší dávat v takových situacích tekutiny po lžičkách,lépe se jim přijímá.