Žany069

Můj mobil ukazuje: Mobilní síť je nedostupná (Android) Když chci někomu zavolat, píše to: Mobilní síť je nedostupná.

Když chci někomu zavolat, píše to: Mobilní síť je nedostupná.
Když chci někomu zavolat, nedostupná síť

Nejlepší odpověď
Edison

Vadná sim, vadný telefon, porucha v síti.

Další odpovědi
zjentek

Zkus taky vypnout režim eroplán.

anonym

Pokud ostatní telefony v okolí tento problém nemají, mohla by to být vada antény, tento problém se často objevuje, řešil bych to reklamací pokud je ještě v záruce.

Předtím ale pro jistotu zkus ještě telefon uvést do továrního nastavení zda se tím problém nevyřeší, vyloučíš tím možný vliv chybné konfigurace nastavení sítě.

Arne1

Někdy pomůže i základní operace:

VYPNOUT … ZAPNOUT

To bych udělal jako první a pak ty ostatní rady.

Mc Merkurion

… většinou jde do kopru simka, pro začátek stačilo restartovat, pak vyndat simku a pak už se nerozjela vůbec …

Edison

Ano, vystoupi/nastoupit většinou zabere. Pak už ovšem poruchy v pořadí, které jsem uvedl.