Rose111

Můj křeček se chová divně je nemotorný, poplašený, pořád se něčeho leká, a při chůzi padá a je nejistí. Co mám dělat?

Můj křeček se chová divně je nemotorný, poplašený, pořád se něčeho bezdůvodně leká a když, se jde třeba napít tak při chůzi padá a chodí nejistě. Co mu je a co mám dělat? Moc prosím o radu a děkuju.

Odpovědi
mojitek

Těch příčin může být spousta,takhle přes net se nic nevykoumá.Zajdi s ním na veterinu pro jistotu.

bolak

Kolik mu je? Není už starej?
Neměl nějakou „nehodu“? Zeptej se rodičů jestli náhodou o něčem nevědí.
Mě tohle (dávno jest tomu) zničeho nic začal dělat králík, nakonec se ukázalo že ho pustili proběhnout po kuchyni a spadnul na něj chlebník.
V opačným případě to bude nějaká nervová porucha, možná nádor.

Doporučil bych RTG páteře, CT mozku, případně MR hrudního koše, jestli nedošlo k poškození míchy.

shannen

Může mít epilepsii. Nejspíš opravdu problém nervového původu + případné stáří. Přeju chudáčkovi dobrého veterináře, třeba se s tím dá něco dělat.