England1522

Můj křeček džungarský má na zádech holou část až do masa co to znamená a co bych měl dělat?

Nejlepší odpověď
beer

Může jít o parazitální onemocnění, příznak stresu, atd.
Rozhodně je nutné v pondělí navštívit veterináře!

Zdroj: Vet.praxe

Další odpovědi
jechoutan

Co nejrychleji navštiv veterináře. On ti řekne co to je – záleží jestli křeček má nějakou nemoc a trpí na nějaké takové vypadávání srsti. Můj známý měl třeba křečka, který si sám chlupy vykousával – ale v tvém případě bych to vzal vážně pokud je to až do masa a ihned bych to řešil pokud nechceš aby třeba nějak trpěl :) Hodně štěstí přeju

terry

On má ránu až na maso a ty se ptáš, co máš dělat???
Na veterinu tě jet nenapadlo?
Jak to má dlouho?