angel001

Poradíte s hrou MONOPOLY Millionaire? Když při hodu mi spadne 1 kostka na zem, hazím znovu oběma? Kdy je kolo zahrané?

MONOPOLY Millionaire-při hodu mi spadne 1 kostka na zem, hazím znovu oběma? Kdy je Kolo zahrané?

Dobrý den. Prosím o radu. 1. V pravidlech se píše, že se hází oběma kostkami, ale co když mi jedna spadne na zem? Hazím oběma znova nebo jen jednou (tou spadlou na zem)? 2. Kdy končí kolo?Končí kolo hodem kostek druhého hráče? Př. Protihráč na mě použije kartu štěstí-lest a chce mi ukrást nemovitost, já mu jí dám, ale než hodí kostkami další hráč si uvědomím, že mám kartu štěstí-říkám ne a protestuji. Bylo to zahráno nebo ne? Děkuji moc!

Odpovědi
nyjono

Takové detaily se řeší domluvou. Přece, je to stále jen hra.
Za mě.

  1. házet znovu oběma kastkama
  2. pokud další hráč ještě nehodil, jsem pro uznání protestu. Příště se to může stát tomu protihráči, že si vzpomene a rozmyslí se.