jsemjá

Mohu zkřížit živorodku ostrotlamou s pavím okem?

Jako že se můžou spářit.

Odpovědi
Kepler

Ne, nemůžeš.

Jinak by to už někdo udělal. Nebo udělal? Mně to připadá jako zkřížit brambory s blechama a ty by se pak samy škrábaly. Na svět ale přišlo už dost šílených kříženců, hlavně ale z říše rostlinné.

Emefej

Jiná odpověď.(jaká?)

U těchto dvou druhů si nejsem jistý, ale živorodky se mezi sebou kříží. Když jsem se akvaristice okrajově věnoval, zkřížila se mi paví očka a black molly.

Teď jsem si já hlupák uvědomil, že živorodka ostrotlamá je právě ta black molla. Takže ANO, jde to.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

jsemjá

Emefej, a myslíte že by šlo i gold molly?

jsemjá

Mohu vědět u každé odpovědi i důvod?