Boy 13

Mohu ze zavirovaného zařízení zkopírovat data na USB flash disk ?

Kdybych měl v PC nebo mobilním telefonu viry (škodlivé kódy), tak mohl bych z toho zavirovaného PC rychle zkopírovat svoje FOTOGRAFIE A VIDEA pořízené SVYM mobilním telefonem ? A potom bych si je zkopíroval např. na nový PC nebo notebook ? Je to bezpečné ? Děkuji.

Odpovědi
Dochy

Jistě, můžeš, já Ti to klidně dovolím. A je to bezpečné, nikdo Ti kvůli tomu hubu nerozbije. Ale ve vyjímečných případech mohou být viry převlečeny i za audiovizuální soubory.

Emefej

Běžné viry fotky a videa nenapadají.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.