Mohu web Odpovědi.cz nominovat do nějaké soutěže?

Odpovědi
Vojta24

Do jaké soutěže ?

„Promarněná příležitost 2020“ ?
„Dlabeme na to 2020“ ?

nebo myslíš speciální nominaci na cenu
„O web, který otravoval záplavou reklamy dřív než vůbec naučil uživatele na něj chodit ?“

Na všechny bych taky odpovědi rád nominoval. Zaslouží si je vyhrát.

Kepler

I kdyby to bylo možné, nedělal bych to. Znám i mnohem lepší.

Nela56

Zeptala bych se přímo admina.

anonym

Kepler: Které?

Vojta24

které, .. třeba poradte.cz, tam se o to vývojáři totiž starají je možné tam komentovat odpovědi, je možné tam do odpovědi vkládat ilustrační grafiku, což se u vysvětlování postupů velmi hodí, prostě je lepší.

annas

Máte pravdu, Odpovědi šly hodně dolů. Navíc někteří jedinci, kteří dostali několikrát ban, se stále vracejí.

Stejně systém bodování není motivací.

V minulosti jsem uváděla hodnocení všech podobných stránek z netu, ale nevzpomenu si na otázku, kde jsem uvedla zdroj, z netu.

Tehdy předčily Odpovědi i stránku Poraďte.

Pokusím se najít, ale neslibuji.