Janek11

Mohu ve svůj prospěch využít fakt, že přestupkové řízení započalo až po 7 měsících. Nikoli do 60 dní?

Jsem v nepříjemné situaci. Byl jsem obviněn z něčeho co je pravodou tak napůl. Prostě nic není jednobarevné. Nikdy předtím jsem žádný problém neměl. Pokud nebudou žádné důkazy a protistrana se nedostaví. Mohou mi něco dokázat?

Odpovědi
Reezo

přestupek je promlčen během jednoho roku. Pokud se přestupek nezačne řešit do roka, tak už není možné to řešit.