djsee

Mohu syna poslat vyzvednout e-cigaretu na pobočku Zásilkovny?

Zdravím.

Bohužel jsem si přivodil zranění, manželka je pryč a teď mi na Zásilkovně čeká e-cigareta s náplněmi, již zaplacená. Nezbývá mi nic víc než tam poslat čtrnáctiletého syna. Syn už několikrát zažil buzeraci ze strany prodejců (nechal si zaslat nabíječku na mobil, ale prodejce ji označil jako položku 18+.) Když mu nevydají ani nabíječku, jak mu asi vydají e-cigaretu? Bojím se, že mi zásilka propadne. A ne, peníze mi vrátit nemůžou – platil jsem přes paysafecard.

Stalo se někomu něco podobného? Díky.

Nejlepší odpověď
marci1

Pokud e-shop označí, že zásilku je možno vydat pouze s OP, tak 14ti letému ji nevydají. Web „Zásilkovny“ uvádí:
„Nebo pro ni třeba někoho poslat –
nemusíte nám ukazovat občanku
(pokud to přímo nevyžaduje e-shop),
stačí znát heslo.“ 🙂
https://www.za­silkovna.cz/ob­cane/vyzvednu­ti-zasilky

Další odpovědi
Brblal

Já bych zkusil tam poslat to vyzvednout někoho dospělého, např. bratra, sestru nebo souseda či známého. Nebo bych tam zavolal a řekl, že jsem zraněný a zda mi může zásilku vyjímečně vyzvednout syn (aby mu ji dali).

Edison

Asi to můžeš zkusit… Ale jestlii je zásilka označena, moc šancí tomu nedávám. A co zkusit na zásilkovnu zavolat?