Vojta Fidra

Mohu sledovat zdarma české TV Kanály v Chorvatsku na Internetu?

TV Online

Odpovědi
yuko

Neco Ti pujde a nekdy budes mit smulu a prectes si jen: Litujeme, tento obsah neni kvuli omezenym autorskym pravum dostupny na vasem uzemi!
Ale kdo hleda, ten najde.

Kepler

Samozřejmě, pokud budeš mít dostatečně rychlé internetové připojení, třeba tady:
https://www.spus­tit.cz/

led

Sú TV kanály, ktorých licencia je obmedzená len na vlastné územie.
To znamená, že niektoré programy českých televíznych staníc nie je možné sledovať mimo územia Českej republiky ani cez internet, pokiaľ nemajú vysielaciu licenciu aj pre daný štát. Potom sa vám objaví český a anglický nápis:
„Litujeme, tento obsah není kvúli omezeným autorským právům dostupný na vašem území“
Prirodzene, ak sa pripojíte z územia ČR, tento nápis je vám neznámy.

Edison

Jak které a jak kterého poskytovatele.