rujet

Mohu si sama nechat změřit glycovaný hemoglobin? Jaká je cena?

Nejlepší odpověď
brillant

http://www.ne­muh.cz/doc/bi­ochemicke-oddeleni/nabidka-vysetreni-pro-samoplatce-na-okb
https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=gly­covaný+hemoglo­bin&sourceid=o­pera&ie=UTF-8&oe=UTF-8#q=glykovan%C3%BD+he­moglobin+cena&*

Další odpovědi
Drap

Žádný glycovaný hemoglobin neexistuje. Jestli to má být glykovaný hemoglobin, tak musíš navštívit nějakého diabetologa a ten ti dá doporučení, nebo zašle krev na vyšetření, pokud to uzná za vhodné.

Ondra10

Ano, můžete. Cena je asi 250 Kč (závisí na jednotlivých střediscích). Při odběru krve uveďte, že jste „samoplátce“.

rujet

Mám diabetes 30 let. Glykovaný hemoglobin mi opravil na červeno počítač. Proto jsem to napsala jako glycovaný. Odběry mi dělají na diabetologii každé 3 měsíce.
Momentálně jsem imobilní a protože dojíždím na diabet. 60 km, dovolila jsem se zeptat, zda nemohu k nám na tento odběr.sama, než pojedu za pí. doktorkou. Dostalo se mi ironie, ale ne odpovědi. Mnohokrát ti děkuji. Naštěstí jsou tady i jiní lidé,kteří jsou opravdu znalí a poradili.