darysa

Mohu si nainstalovat kamery na svůj dům a zahradu aniž bych potřeboval nějaké povolení? Děkuji Tonda

Je pravda,že k přidělání kamer,které mi budou hlídat dům i zahradu musím mít NĚČÍ souhlas a jestli ano, tak kdo takový souhlas dává?.

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud budou zabírat pouze tvůj dům a tvůj pozemek, tak povolení mít nemusíš.

Další odpovědi
badisko

muzes mam to uplne stejne …vlasne celej pozemek ..povoleni netreba jen kdyby to zasahovalo k sousedum je dobre se jich dotazat zda muzes …

hruby

jak se nato a zjakéhu uhlu díváš jak kdo dokáže že sníma jen tu část svého pozemku a ne moji jeto zasahovaní do soukromý a porušovaní etického soukromí

hruby

milí Tondo hrdlička podkaplí 285 kdybys nedělal škodu sousedům tak bys nemusel se ptát na takovou kravinu no ale vypadá že dostaneš rozum těch komisí co sme absolvovali a vše v můj prospěch doložitelnésoused