Avatar uživatele
tom.novak90

Mohu reklamovat bluetooth sluchátka výrobcem doporučovaná k běhání, když mi při běhu neustále vypádávají z uší?

Zajímavá 0 před 292 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
orwell

Já bych je ještě vyzkoušel na někom jiném. Mohlo by se stát, že by to chtělo spíš reklamovat uši.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
seraphico

Reklamovat to určitě můžeš, ale s nejvyšší pravděpodobností ti jí neuznají, protože se nejedná se o výrobní vadu. Ale nic není nemožné a třeba se prodejce zachová prozákaznicky, například podmínkou, že si vybereš jiná sluchátka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Pokud je to koupeno na webu, tak do čtrnácti dnů, bez udání důvodu. Pokud jsou z „kamenného “ obchodu, tak máte smůlu, měl jste si je vyzkoušet při koupi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Samtibalfars

Reklamovat lze všechno ale někdy a tohle asi bude ten případ že vynaloženy čas na reklamaci vyjde dráž než koupení jiných sluchátek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jade Dubois

Nemyslím si, že vaše stížnost zmizí, protože jsou použitelné. Mohu doporučit sluchátka Jaybird Vista 2 – jsou bezpečně upevněna pomocí háčků za uši a lamel různých velikostí. Sám je používám poté, co jsem jich několik ztratil. Mimochodem, právě teď je také sleva "":[https://promo-codes.cz/] .

Upravil/a: Jade Dubois

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
tom.novak90

elkon: To vyzkoušení v kamenné prodejně by stejně nepomohlo, protože sluchátka drží v uších jako „přibité“ avšak pouze do momentu než se rozběhnete. Výrobce mi odepsal, že každé lidské ucho je jiné, že vypadávání při běhu evidují u 30% zákazníků a že posílají zdarma „návleky“, které mám na sluchátka nasadit když půjdu běhat. Tak uvidíme…

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování