tom.novak90

Mohu reklamovat bluetooth sluchátka výrobcem doporučovaná k běhání, když mi při běhu neustále vypádávají z uší?

Odpovědi
orwell

Já bych je ještě vyzkoušel na někom jiném. Mohlo by se stát, že by to chtělo spíš reklamovat uši.

seraphico

Reklamovat to určitě můžeš, ale s nejvyšší pravděpodobností ti jí neuznají, protože se nejedná se o výrobní vadu. Ale nic není nemožné a třeba se prodejce zachová prozákaznicky, například podmínkou, že si vybereš jiná sluchátka.

elkon

Pokud je to koupeno na webu, tak do čtrnácti dnů, bez udání důvodu. Pokud jsou z „kamenného “ obchodu, tak máte smůlu, měl jste si je vyzkoušet při koupi.

Samtibalfars

Reklamovat lze všechno ale někdy a tohle asi bude ten případ že vynaloženy čas na reklamaci vyjde dráž než koupení jiných sluchátek.

Jade Dubois

Nemyslím si, že vaše stížnost zmizí, protože jsou použitelné. Mohu doporučit sluchátka Jaybird Vista 2 – jsou bezpečně upevněna pomocí háčků za uši a lamel různých velikostí. Sám je používám poté, co jsem jich několik ztratil. Mimochodem, právě teď je také sleva "":[https://promo-codes.cz/] .

tom.novak90

elkon: To vyzkoušení v kamenné prodejně by stejně nepomohlo, protože sluchátka drží v uších jako „přibité“ avšak pouze do momentu než se rozběhnete. Výrobce mi odepsal, že každé lidské ucho je jiné, že vypadávání při běhu evidují u 30% zákazníků a že posílají zdarma „návleky“, které mám na sluchátka nasadit když půjdu běhat. Tak uvidíme…