Peter Kus

Mohu používat přímotop dlouhodobě?

Nejlepší odpověď
cukrar

Jestlže Vaše dlouhodobě je stejné jako moje dlouhodobě, tak odpověď zní ano, můžete!!

Přeji krásné vánoce…

Další odpovědi
anonym

Ano, můžeš, ale pokud nemáš tarif vhodný na toto topení, připrav si dost peněz, protože tato sranda něco stojí.

Pipka

Určitě ano to záleží na vás,jen bych si pro to dlouhodobě používání upravila tarif elektřiny.Konkrétně pro topení přímotopy jsou speciální tarify s nižší sazbou

ivzez

Záleží na tom, jaký přímotop.
Některé starší jsou spíše na přitopení,
při dlouhodobém topení se přehřívají …

mosoj

Pokud máš dlouhodobou peněženku tak proč ne.