Avatar uživatele
kazisvět

Mohu použít dotaci Zelená úsporám jen na výměnu oken v bytě?

Chtěl bych ve starším cihlovém domě vyměnit u mého bytu okna. Výměna by se týkala jen mého bytu, u jiných bytů by se nic nezměnilo. Určitě to přinese úspory energie. Má pro mne smysl se zabývat možností získat dotace z programu Zelená úsporám?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5310 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
Dandi

Tuším, že ano. Je dobré při výměně svěřit vše firmě, která vše zařídí. A výhodné to je…sice budete muset koupit kvalitnější okna s lepší tepelnou izolací, ale peníze se vám o to rychleji vrátí zpět.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Janulka

Ahoj,ano, lze dostat dotaci „jen“ na okna. Být tebou, tak neváhám!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
limonene

Zdravim,
na stranke, ktoru prikladam si mozes precitat ako to je s podmienkami dotacie. Precitaj si a zisti, ci sa ti oplati usilovat o dotaciu – samotna vymena okien zrejme nebude dostacujuca.

Zdroj: zelena-usporam.deceu­ninck.cz/dota­ce/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Attack-design

ano jsou už i dodavatelé oken (např. okna vekra) která dotaci zajistí za vás

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
malinak812

Kdybych neměnil okna za nová před třemi lety, tak bych do toho určitě taky šel. Tady ty dotační programy jsou ale super. Já nedávno četl, že jdou získat dotace například i na tepelná čerpadla vzduch-voda, viz https://master­therm.cz/sorti­ment/tepelna-cerpadla-vzduch-voda/ Dost nad tím přemýšlím, protože právě pořízení tepelného čerpadla by se v dnešní době mohlo vyplatit.

Nový příspěvek