maruš

Dotace na topení.

Nevíte,prosím,zda nyní nebo příští rok bude akce „Zelená úsporám“?Nebo lze nyní uplatnit nějakou jinou dotaci? Mám ekologické topení- teplovodní čerpadlo.Děkuji.
Doplňuji:
Mám ho v plánu a vybrané,ale zatim ani zdaleka nenainstalované.

Odpovědi
Deli

Tyhle dotace jsou většinou na to, co plánuješ vybudovat, pokud už ekotopení máš, nic na to už nedostaneš.
Co bude či nebude netuší ani lidi, co zelenou úsporám dělají.
Doplňuji:
Tak to se zkuste otázat přímo na „Zelená úsporám“, tam budou určitě vědět víc, nebo to budou vědět dřív než my tady.

Jana5678

Letos jsme si zažádali o dotaci na topení a tepelná čerpadla vzduch-voda a byla vyřízena poměrně rychle. Čerpadlo jsme objednali na https://master­therm.cz/sorti­ment/tepelna-cerpadla-vzduch-voda/ Takže budeme již v zimě topit ekonomicky i ekologicky, alespoň tyto dva faktory jsou pro nás velice příjemné, ale to zdražování energií už méně. Nejvíce se těšíme na to, že nebudeme muset chodit přikládat do kotle.

Zdroj: ne