Mirek Darvas

Mohu dělat druhý učební obor na jiné škole, nebo musím na té škole, kde studuji?

Po vystudování prvního oboru

Odpovědi
Filip84

Moc té otázce nerozumím:

Pokud studuješ denním studiem, nemůžeš studovat druhý obor denním studiem. Jak bys to chtěl dělat? To prostě nejde.

Pokud dokončíš jeden obor, můžeš studovat další obor, na té škole, kde jsi studoval, nebo na jiné, to je dokonale nepodstatné.

Pokud studuješ dálkovým studiem, theoreticky Ti nic nebrání studovat další obor dálkovým studiem, na té škole, co studuješ ten první, nebo na jiné.

Samozřejmě kumulace denního a dálkového studia je, theoreticky, možná.

Všecko to odvisí od toho, co budeš zvládat, abys měl, alespoň nějaké, studijní výsledky.

elkon

Pokud je to dálkově a zvládneš to, můžeš studovat kdekoli. Ale nemůžeš studovat dva obory najednou denním studiem, to ani fyzicky nelze.