xindo

Mohou zaměstnanci podniku vyhlásit stávkovou pohotovost apožadovat výměnu managmentu?

Nestará se o kladný hospodářský výsledek podniku.

Nejlepší odpověď
Drap

Samozřejmě, to mohou. A hned po stávkové pohotovosti se mohou jít demonstrativně přihlásit na pracovní úřad.

Další odpovědi
Emefej

Zaměstnanci asi ne, ale odborová organizace zcela jistě vyhlásit stávkovou pohotovost může. Personální složení managementu asi do kompetence odborářů nepatří.

arygnoc

môžu (listina zákadných práv a slobôd).
ale to je tak všetko.

management podniku sa zodpovedá svojmu majiteľovi či zakladateľovi (štát alebo súkromná alebo právnická osoba), nie zamestnancom.

;-Q