Anka1597

Mohou patnáctiletí mít za brigádu hlídání dětí?

Kdyžtak napište, co jste dělali za brigády, nebo co Vám přijde vhodné pro patnáctileté. Předem děkuji za odpovědi. 🙂

Nejlepší odpověď
hanulka11

já chodila v 15 letech na brigádu do zahradnictví a láska ke květinám mi zůstala dodnes

Další odpovědi
Michal Kole

No hlídání dětí bych zrovna nedoporučoval, protože to je spíš o odpovědnosti.

Ty jako 15 letá ještě tolik odovědnosti mít nemůžeš. Ta je od 18 let.

Když se něco dítěti stane tak průser budou mít hlavně tvoji rodiče protože za tebe odpovídají a pak rodič dětí, které hlídáš.

Netvrdím, že vyvázneš bez nějakého flastru, ale možná ti to zkomplikuje život v budoucnu.

Obávám, se že ti nezbydou nic než roznášet letáky nebo doplňovat zboží v hypermarketu nebo někde uklízet.

Možná ještě doučování, pokud jsi premiantka třídy.