Jimi Gilmour

Mohol by mi niekto poradit čo znamena tato hodnota ?

Dobry večer chcel by som vediet čo znamena S-Nr. 58753/12

Nejlepší odpověď
Schluker

Jedna se nejspise o seriove cislo.

Další odpovědi
aliendrone

Zkratka z anglického „Serial NumbeR“, v jiné podobě třeba jen „SN“, „S/N“ či „S-N“, případ od případu.

Sériová čísla výrobku OBVYKLE nemají význam pro spotřebitele, neplatí to však vždy. Např. u jednoho typu výrobku může být v souvislosti s modernizací prováděny konstrukční změny (jiný typ ložiska např.), což budeš potřebovat k zjištění konkrétního typu NDčka nebo třeba při zcizení notebooku můžeš s příslušnými dokumenty prokázat dle SN, že jsi majitel atd.

elkon

Sériové číslo motoru, pro vás nemá žádný význam.