nyjono

Mohli byste s klidným srdcem doporučit některou aku řadu k zahradnickým pracím?

Potřebuju celkem rychle nějakou slušnou strunovku (stará dosloužila) a taky (už ne tak akutně) menší aku řetezovou pilu.
Proto bych nejraději něco s jedním akumulátorem použitelným pro vícero nářadí.
Zvažuju HECHT, ale nikdo z okolí nemá osobní zkušenosti.
Díky za rady i názory.

Odpovědi
elkon

Kupovat aku nářadí, jsou vyhozené peníze (pokud to není jednorázově nutné na místo kde není elektřina). Nakoupíte nástroje, za čas odejde baterka, koupíte novou a příště pak zjistíte, že už se nevyrábí. Takže za pár let budete mít doma techniku k ničemu. To se u klasiky (elektro, nebo benzín) nestane. To co se děje, je jen módní trend výrobců, kterým je budoucnost ukradená.

mosoj

U Mountfielda bude zaručeně ta pravá. Tam nakupují ti správní lidé.